O firmie

royalFirma FHU Dach Komplex Jerzy Andrulewicz od wielu lat zajmuje się dystrybucją i wykonawstwem różnego typu pokryć dachowych wielu renomowanych producentów.

Nasze materiały i usługi to gwarancja tylko najwyższej jakości stale potwierdzana przez zadowolonych klientów, którzy również są wizytówką naszej firmy. Zawsze dbamy o dobro klienta i każdy projekt rozpatrywany jest indywidualnie z uwzględnieniem każdej istniejącej możliwości wykonania.

Posiadamy niezwykle bogate doświadczenie w naszym fachu, jednak nie poprzestajemy na tym i stale udoskonalamy nasze usługi i wyroby. Dążymy do perfekcji, nie zapominając jednocześnie o utrzymaniu przyjaznych dla klientów cen a także promocji.

Co więcej, każdy klient może liczyć na fachowe doradztwo, wyceny materiałowe wraz z kosztorysami i oczywiście usługi na najwyższym poziomie. Dla naszych zleceniodawców wykonujemy bezpłatną kalkulację wstępną!

Zapewniamy w pełni kompleksową obsługę w zakresie wykonawstwa pokryć dachowych na budynkach przemysłowych i mieszkalnych.